آپدیت شده در تاریخ آذر ۸ام, ۱۳۹۸

برنامه دوره درمان در مرکز کمپ و کلینیک ترک اعتیاد برنامه درمانی کامل مشخص و مدون است.در تمامی مرکز های مجاز ارجاعی با توجه به شرایط متفاوت، اما دارای پروتکل درمانی یکسان میباشد.

دوره درمانی در کمپ ترک اعتیاد

دوره درمان در کمپ ترک اعتیاد

معمولا در مراکز ترک اعتیاد مجاز هر دوره درمانی ۲۱ الی ۳۰ روزه میباشد، برای ترک بیماران از روش دارو درمانی به صورت کاهشی و تحت نظر پزشک استفاده می گردد. این روند، یکی از برگزیده ترین و موثر ترین روش های ترک اعتیاد در دنیا بوده که سالانه، باعث رهایی بسیاری از دام اعتیاد می گردد.

در مرکز ،درمان ترک انواع مواد مخدر مانند تریاک ، هرویین ، گل و قرص غیره و ترک اعتیاد انواع مواد توهم زا و محرک به صورت کلینیکی و توسط پزشک صورت گرفته و تمام مراحل درمان آن در پرونده وی ثبت می گردد.

امکانات آموزشی و درمانی

مراکز ارجاعی دارای تجهیزات آموزشی و تفریحی ویژه ای برای بیماران بوده که آن ها را در مدت اقامتشان از رفتن به بیرون کمپ بی نیاز می سازد. سالن غذاخوری، سالن ورزش،درمانگاه و… از جمله امکانات مراکز گروه همتا می باشد. در این مراکز، کلاس های مشاور به صورت عمومی و خصوصی برگزار شده که در این کلاس ها، خانواده افراد نیز می توانند شرکت داشته باشند.

درمان بعد از ترخیص بیمار از مرکز ترک اعتیاد ادامه دار خواهد بود و  خانواده با آگاهی لازم تاثیر مستقیم در کیفیت درمانی خواهد داشت ؟ عدم بازگشت بیمار به مصرف ( لغزش )

پایان پیام.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست